Kontakt

Transport i spedycja


Kamil Łożyński
kom: +48 697 846 664
fax: +48 32 232 61 00
 k.lozynski@drog-bus.pl

Łukasz Ciszewski
kom:+48  695 933 545
fax: +48 32 232 61 00
ciszewski@drog-bus.pl
Dawid Nowak
kom: +48 605 721 750
fax: +48 32 232 61 00
nowak@drog-bus.pl


Kontenery i mobilne toalety

Mirosław Gancarczyk
kom: +48 607 765 757
fax: +48 32 232 61 00
 gancarczyk@drog-bus.pl

Kamil Łożyński
kom: +48 697 846 664
fax: +48 32 232 61 00
 k.lozynski@drog-bus.pl

Roboty drogowe

Andrzej Penkała
kom: +48 697 606 504
fax: +48 32 333 25 45
 drogownictwo@drog-bus.pl


Administracja


Joanna Łutowicz
transport międzynarodowy  
kom. 691 886 101
fax: +48 32 232 61 00
 lutowicz@drog-bus.pl
           Radosław Kurek
kontenery, przenośne toalety
kom. 603 541 805
fax: +48 32 232 61 00
 kurek@drog-bus.pl
Monika Antuszewicz
kom. 691 886 102
fax: +48 232 61 00
 antuszewicz@drog-bus.pl
Agnieszka Borewicz
fax: +48 232 61 00
borewicz@drog-bus.pl
Faktury elektroniczne prosimy przesyłać na adres e-mail:
faktury@drog-bus.pl




+48 691 886 101

Zakład Wielobranżowy DROG-BUS
44-177 Chudów
ul. Topolowa 77
Strona wykorzystuje pliki cookies, polityka plików cookies dostępna tutaj